et en ru fi

Uudised

Uudiskiri november 2013

08.11.2013

Müügil Jamila 2013.a. suvekorje proovipartii! 

Novembri lõpuni Caliana henna 2,5 kg ja Aloe Magic juukseõli soodushinnaga!

Head kliendid!

Müügile on jõudnud Jamila 2013 suvekorje! See on kõrge värvisisaldusega ja väga kvaliteetne puhas peen pulber. Varasematest korjetest erinev on selle aasta henna pasta konsistents. Pasta tuleb veidi elastsem ning vajab vähem suhkrut. Kuna meil hetkel laos väike proovipartii, siis on huvilistel võimalik seda proovimiseks ja katsetamiseks osta hinnaga 5.50. Suurem tellimus on teel ja peaks meil müüki jõudma detsembri teises pooles.

Pakume Caliana-sõpradele 2,5kg pakki hinnaga 80 eurot. See teeb 100g paki hinnaks 3.20. See on suurepärane võimalus endale soodsalt sõpradega mitme peale pikaks ja pimedaks talveks suuremad varud soetada. Caliana kampaania kestab novembri lõpuni või kuni kaupa jätkub.

Tähelepanelikumad poekülastajad on juba märganud, et meil on jälle müügil kõige menukam juukseõli Aloe Magic. Kuni novembri lõpuni on see müügil soodushinnaga 5.90.

Juukseseebi kasutajatele on meil pärast pikka pausi müügil uus juukseseep Deva. Koostöös tootjaga on meil arendamisel veel 2-3 erinevat juukseseepi. Nende proovipartiid jõuavad loodetavasti müüki jaanuaris või veebruaris.

Näomaskide tegijatele on meil müügil hea valik erinevaid hüdrosoole, mis sobivad väga hästi multani mitti, neemi või tulsi maskide kokkusegamiseks.

Hennatajate rõõmuks on müügil viis erinevat eeterlikku õli. Neis sisalduvad terpeenid aitavad henna värvi ja tooni sügavust eriti hästi välja tuua. Terpeenide kohta saate lähemalt lugeda http://hennaleht.wordpress.com/2013/10/29/terpeenid-milleks-neid-vaja-on/

« Tagasi