et en ru fi

Uudised

Uudiskiri märts 2013

01.03.2013

Märtsis Jamila 4.40 ja Caliana 4.20!

Head kliendid!

Kevadkuu saabub Pakistani henna austajaid rõõmustava uudisega: nii Jamila kui ka Caliana on nüüd müügil väga hea hinnaga. Jamila pakihind 4.40 ja Caliana pakihind 4.20 kehtib kõikidele kuni 1kg kogustele!

Väga hea hinnaga on märtsis ka hammami pesukindad ehk kessad, mis on kogunud endale ka Põhjamaade saunasõprade seas arvuka austajaskonna. Kessad on segakiust ning sobivad kasutamiseks nii pesu- kui ka koorimiskinnastena. Roosa kessa maksab märtsis 2.90 ja pruun kessa 2.60. Pruuni kessa kohta on meile kirjutatud, et see sobib suurepäraselt ka kuivharjamiseks.

Kahjuks on meil ka üks kurb uudis: Eesti Post muutis oma maksikirja saatmise poliitikat ning meie suuremad saadetised ei mahu enam Eesti Posti poolt kehtestatud maksikirja mõõtmetesse. Maksikiri ei tohi nüüdsest olla paksem kui 2cm, seega ei saa me suuremate saadetiste puhul enam maksikirja teenust kasutada. Edaspidi lähevad Eesti Posti kaudu saadetavad pakid teele standardpakkidena, mis on tähitud ja Eesti Posti süsteemi kaudu jälgitavad. Lihtsaadetise teenuse saame alles jätta ainult teatud valikule ühe kaupa tellitavatele väikesemõõdulistele toodetele. Muus osas jääb kõik samaks nagu oli suuremõõtmelise maksikirjaga: paki saaja saab teate ning peab oma paki kättesaamiseks Eesti Postiga aja ja koha kokku leppima.

Kui te olete huvitatud Hennaserai uudistest oma Facebook'i infovoos, siis tehke nii: minge Hennaserai Facebooki lehele, liikuge hiirega 'Like' nupule ning märkige Hennaserai oma huvide hulka kuuluvaks (Add to Interest List...). Linnuke 'Show in News Feed' ei taga seda, et meie uudised teieni jõuavad. Neid uudiseid ei ole nii palju, et see ummistaks teie seina.

Ja kõiki hennasõpru ja hennakasutajaid ootab Facebook'is Hennaskond. Hennaskond on eestikeelne võrgukodu eesti keelt valdavatele hennasõpradele. Et meil oleks koht, kus jagada hennaga seotud kogemusi, infot, nippe ja pilte; küsida küsimusi ja saada neile mitmekülgset vastukaja; vahendada muukeelset hennaga seotud infot ja leida hennameelseid mõttekaaslasi.

« Tagasi