et en ru fi

Küsimused ja kommentaarid


Siit saate saata meile küsimusi ja kommentaare hennaserai.com poe ja kaupade kohta.

Teie nimi:
Teie e-post:
Sõnum:
 
eve 2011-12-27 13:27:12

Tere, pole aastaid hennaga enam värvinud, aga nüüd tekkis see mõte. Soovin säravpunast, millisega hennaga see tulemus oleks parim?

Vastus:
Väga paljudele on kõige särtsakama punase andnud Rajastani BAQ ning eriti kärtsu nüansi lööb välja, kui sinna lisada natukene eeterlike õlisid (nt lavendel, teepuu) ja siis pasta korraks läbi külmutada.
Helen 2011-11-11 16:52:58

Ostsin pruuni kehakoorimise kinda ja kogesin naha puhastamise uut taset. Sain teada, et terve elu ei ole ma ennast korralikult puhtaks pesnud :) Kinnas töötab hästi - olen väga rahul.

Kadi 2011-10-30 02:50:05

Tere, tahan proovida Rapuntsel juukseseepi, aga mida soovitaksite pesujärgseks palsamiks? Ette tänades :)

Vastus:
Juukseseepidele ei ole palsamit juurde mõeldud ning siiani pole palsamit ka vaja olnud. Kuivadele ja lokkis juustele on need üldiselt kenasti sobinud. Need on peamiselt õlide baasil tehtud seebid, palsamitulemuse annab nende puhul äädikaveega loputamine.
Mari-Liis 2011-10-26 15:36:06

Olen väga huvitatud juuste värvimisest hennaga, kuid natuke võtan veel hoogu. Minu praegune küsimus oleks selline, kui teha juustele läikesenna maski (senapulber +jogurt), kas see mõjutab kuidagi keemilise juuksevärvi kinnitumist vms järgmise värvikorra ajal?

Vastus:
Kõik oleneb sellest, mis värvi Te end värvite. Kindlasti ei ole väga hea mõte teha läikesennat kas vahetult enne või kohe pärast värvimist. Kui see protseduur jääb kahe värvimise vahele, siis ei peaks sellest mingeid probleeme tekkima.
Triinu 2011-10-18 18:40:48

Tere. Olen värvinud oma juukseid hennaga üle poole aasta nüüdseks. Siiani olen kasutanud Neha Herbal (mehandi) hennat. Sooviks proovida midagi muud. Mida te soovitaksite sellele hennale alternatiiviks, kui siiani on toon jäänud selline kastanpruunikas-punane ja ma sooviksin sama tooniga jätkata? Ja mida kasutada, kui tuleb tahtmine veel tumedama punase järele? Aitäh.

Vastus:
Kas see on Neha Herbali väikestes rohelistes kotikestes pulber koos hennamaalingu tarvikutega (40g pulbrit ja igasugused lisavidinad) või nende suur juuksevärvi pakk? Viimane ei ole puhas henna, vaid erinevate taimede segu. Midagi sarnast saab henna ja indigo seguga, aga me ei oska vahekorda pakkuda. Väga umbropsu pakuks, et ehk 1 osa indigot ja 3 osa hennat? Veel punasemaks saab puhta hennaga. On juukseid, mis võtavad eriti särtsaka punase külge peale henna läbikülmutamist.
Tiiu 2011-10-16 20:52:36

Tere! sooviksin värvida oma juukseid henna ja senna seguga. Lugesin, et henna ja senna pooleks annab loomuliku vaskse punase. Saan aru, et see ei pruugi mu juustel anda sama tulemuse. Olen oma juuksharjalt juuksekarvu kogunud, et esimest korda katsetada nende peal. Küsimus on, et kuidas ja millega peaksin henna ja senna kokku segama? Ma olen oma juukseid aastaid keemiliselt punaseks värvinud, enne suve otsustasin, et ei viitsi enam ja värvisin oma juuksed meekarva. Viimast korda värvisin oma juuksid juuli keskel. Praeguseks ongi mul selline ebamäärane pleekinud kohati helehelevask, blond ja väljakasvanud kartulikoor. Vastust ootama jäädes, Tiiu

Vastus:
Senna ja henna pooleks annab keskmiselt vaskse tulemuse, samas on see alati erinev. Nii saadud toon kui inimeste arusaam vasest. Mõnede jaoks on see olnud liiga ruuge, teiste jaoks punane. Alustuseks oleks tõesti ehk hea teha harjakorjetest, siis saab aru, milline see segu Teie juustel jääb. Eestikeelse käsiraamatu henna segamisest leiate siit: http://www.hennaforhair.com/freebooks/henna_estonia.pdf On inimesi, kes segavad henna ja senna kohe kokku (ka senna tahab kuldse tooni andmiseks happelist keskkonda), teised jälle segavad eraldi ning panevad pastad kokku vahetult enne pähekandmist. Hapustada võib segu tegelikult ükskõik millega. Sobivad kummelitee, karkadetee, mõni hapu mahl. Sidrunimahl ei tohiks olla juuksesegule kangem kui joomiseks kõlbulik, muidu kipub mõnedel juukseid kuivatama. Kui Te tooni osas ebakindel olete, siis palun vaadake seda tabelit: http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html Kaks esimest tulpa võiksid Teile ehk huvi pakkuda. Kui leiate midagi meelepärast, siis saatke meile palun lingid ja vaatame, kuidas me selle vasekarva värvi saame.
Kadri 2011-10-12 11:27:18

Jäin Jamila hennaga 110% rahule. Ma sain nii mõnusa konsistensiga hennapasta, mis oli kui kreem ja nii lihtne peale panna. Tõeline nauding! Ja tulemus oli ka super. Suur suur aitäh!

Mann 2011-10-07 20:48:46

Küsimus järgmine: Kõne all oleks poolde selga ulatuvad mitte väga paksud keemiliselt töötlemata keskmist pruuni tooni juuksed, kus on tibake ka halli. Soovin teha väikest tooni muutust läikehennaga. Kui palju ja mida peaks kokku segama, et tulemus oleks pruun. Ehk siis nii, et punast oleks nii vähe kui võimalik ja pruun ei tuleks liiga tume.

Vastus:
Sellisel juhul võiks sobida läikehenndigo, st 1 osa hennat, 2 osa indigot. Isegi läikehenna puhul on ainult henna kasutamise puhul tulemus punakas-vaskne. Kas saaksite meile saata pildi oma juustest ning siit tabelist meeldinud toonide lingid: http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html Siis oskaksime paremini edasi aidata.
Marju 2011-09-20 08:54:07

vaatasin et uus henna müügil. Olen aasta värvinud Jamilaga, mis tooniga Caliana on? Jamilaga jäävad mu juuksed ilusat sügav- oranzikaspruunid. Küsimus ajendatud puht naiselikust uudishimust:)

Vastus:
Jamila ja Caliana ühe ja sama tootja hennad, kasvanud samadel põldudel. Jamila on 2011. aasta suvekorje, Caliana on 2010. aasta suvekorje. Kvaliteedi osas - nii juustele kui nahale - on need üsna sarnased, st mõlemad ühtviisi head tipptaseme hennad.
Kata 2011-07-27 17:21:11

Tahaksin hakata hennat kasutama, aga olen kuulnud palju jutte sellest, et kui henna ei ole puhas siis lähevad juuksed roheliseks vms. Kas teie lehel müüdav henna on puhas?

Vastus:
Lugu roheliseks minevatest juustest on seotud henna ja blondeerimisega. Kui tegemist ei ole olnud puhta henna vaid seguhennaga, mille sees on ka indigot, siis võib tulemus olla blondeeritud juustel heleroheline. Meie henna on puhas BAQ kvaliteedi henna - see on hennamaalinguteks kasutatav henna, millel on peen sõelutus, kõrge värvisisaldus ja mis ei sisalda mingeid lisaaineid. Ükskõik siis, kas ainult henna või henna-indigo seguga värvimisel peab arvestama sellega, et taimseid värve on väga raske juustest välja saada. Alati võib juuksed kas sama tumeduse või tumedama sünteetilise värviga üle värvida, kuid kui hennaga saadud toon ei meeldi, siis värvieemalduse või värvipesu varianti ei ole.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14