et en ru fi

Küsimused ja kommentaarid


Siit saate saata meile küsimusi ja kommentaare hennaserai.com poe ja kaupade kohta.

Teie nimi:
Teie e-post:
Sõnum:
 
Ave 2013-10-16 18:49:48

Tere! Kas henna/indigoga värvides on üleüldse lootust helepruuni värvi saada? Punast kohe üldse ei taha. Praegune seis: salongivärvidega helepruuniks värvitud juuksed, kuhu on heledaid salke sisse blondeeritud. Oma värv on eest ja meelekohtadest vist täitsa hall, tagant keskmine pruun. Halli väljakasvu värvin iga 2-3 nädala tagant , unistus oleks keemialt üle minna looduslikele värvidele. Kui ikka võiks katsetada, sis milline nendest erinevatest hennadest valida? Ette tänades Ave

Vastus:
Ühtlast tulemust sellise kirju pea puhul on taimedega kardetavasti üsna raske saada. Üks variant on teha kuldne senna henna-indigo lisandiga. Juukseid nägemata ei oska öelda, mis lõppkokkuvõttes välja võib tulla ning millised peaks olema erinevate pulbrite vahekorrad. Kui olete Tallinnas, siis võiksite minna Kamibi saolngi (www.kamibi.com) Marica juurde konsultatsioonile. Ta näeb siis ka juukseid ja oskab kindlamini toimiva lahenduse pakkuda.
Teele 2013-10-13 15:50:27

Tere! Värvisin just esimest korda juukseid Caliana BAQ hennaga ning mul jäi hennat natuke üle, panin selle külma. Kas järgmine kord võin seda kasutada nii et segan uue henna ja selle ülessulanud henna kokku? Ning selline küsimus veel, et kui loputasin hennat juustest välja, siis tundusid juuksed käte vahel nagu heinad, kasutasin palju palsamit, et need pehmemaks muutuksid, kuid selleks et need sasipuntrast lahti kammida, tuli päris palju juukseid ära - kas see on esimese korra kohta normaalne? Ma lugesin ka et sidrunimahl võib juukseid kuivatada, selletõttu segasin sidrunimahla kummeliteega pooleks, sest see sidrunimahl oli ikka päris kange. Kas võib ka mingit muud mahla segamiseks kasutada? Ette tänades, Teele.

Vastus:
Pange allesjäänud pasta sügavkülma, siis säilib see kenasti järgmise värvimiskorrani. Värske hennapasta ning allesjäänud pasta võib julgelt kokku segada. Kui juuksed on esimest korda takusemad, siis on väga võimalik, et sidrunimahl, mida kasutasite, oli natuke liiga kange. Võimalik ka, et sidruni ja kummeli segu ei ole hea variant. Juustehenna jaoks kasutatav happeline vedelik peab olema nii hapu, et seda juua kannatab. Selleks sobib sidrunimahl, ükskõik, milline kodune mahl (poemahlades on liiga palju lisaaineid), karkade ehk hibiskuse tee, kummelitee. Oluline on, et vedelik oleks pisut hapukas, see aitab hennavärvi vallandumisele kaasa. Kui juuksed on jätkuvalt väga kuivad, siis juuste õlitamine aitab kenasti, paremini kui palsamid.
Annely 2013-10-11 18:37:20

Tere, lugesin teie koduleheküljelt lootose kohta järgnevat: "Suurepärase hooldava ja turgutava juuksemaski saab lootose ja shikakai segust." Sellest ka mu küsimus, millises vahekorras peaks omavahel lootost ja shikakaid segama? Aitäh!

Vastus:
Kas olete neid pulbreid eraldi proovinud? Mõned meie kliendid, kes on puhtaid pulbreid proovinud, ütlevad, et ainult lootos teeb juuksed liiga pehmeks ja mõned ütlevad, et puhas shikakai jätab juuksed karmiks. Olenevalt sellest peab ilmselt vahekordadega natuke mängima. Ma ise oleme pannud tavaliselt kas pooleks või siis shikakaid natuke rohkem (1/3 lootost ja 2/3 shikakaid).
Miret 2013-10-01 19:05:56

Tere! Sooviksin värvida juukseid nii endal kui oma emal. Varem olen ostnud ainult endale Rajastani hennat (juustele), aga lugesin, et see ei pruugi katta nii hästi halle juukseid. Samas ise eelistaksin mitte nii punakat tooni, vaid just seda kaunist pronksi, mis Rajastani henna pakub. Valisin välja seetõttu Henna Jamila ja Caliana, aga ei tea kumb neist on parem hallide ja varasemalt keemiaga värvitud juuste katmisel? Kas mõlemad värvivad juuksed ainult punaseks? Kas mul on võimalik saada hakkama ühe hennaga või peaksin emale (hallid juuksed, soov punaseks) ja endale (pruunid juuksed, kuld-/pronkspruuniks) eraldi hennad valima? Loodan, et jutt liiga segaseks ei läinud. Kõike head, Miret

Vastus:
Jamila ja Caliana on tegelikult sama tootja hennad st samast piirkonnast ja kasvandustest pärit. Jamila on 2012. aasta suvekorje, Caliana 2010. aasta suvekorje. Kuna 2010 oli erakodselt hea henna-aasta, siis tegime sellele korjele eritellimuse. Kui Te soovite emale punast ja endale pigem vaskset-pronksjat, siis on variant, et võtate sama hennapulbri, aga segate ema jaoks pasta lahjendatud sidrunimahla või karkade teega ning endale jogurti või keefiriga. Kui soovite pruunikamat nüanssi, siis peaksite juurde ostma indigot ning seda hiljem oma pastasse lisama. Kui teil on pruunid juuksed, siis omatoonist heledamaks juukseid ei saa, aga vaskne läige peaks jääma ilus. Kui vähegi kahtlete oma tooni osas, siis katsetage kindlasti harjakorjetestiga.
Kai 2013-09-06 11:00:14

Tere. Olen 5-6 korda värvinud oma juukseid Teie hennaga, viimased kaks korda kasutasin Rajastani BAQ. Olen tulemusega rahul olnud. Kuid nüüd on juuksed kuidagi järjest tumedamaks läinud, ei ole enam sellist head punast. Kui alustasin hennaga värvimisega olid oma juukse blondeeritud ja peale seda sünteetilise värviga erkpunaseks värvitud. Oma juus on selline tüüpiline eestlase pisut tumedam kartulikoor. Viimane värvimine oli umbes kuu aega tagasi. Olen henna seganud sidrunimahlaga ja külmutanud, ehk siis teinud ära kõik nipid:) Selle aja jooksul on juuksed saavutanud väga terve ja läikiva välimuse, olen sellega väga rahul, kuid selle pika jutu mõte ja küsimus siis selles, et sooviks juukseid pisut heledamaks ja siis ka kohevamaks. Praegu on juuksed nii terved ja rasked, et hoiavad väga peadligi ludus, soenguvedelikud ka eriti ei toimi. Juuksed on lühikesed ja pesen iga hommik ja üritan neid kuidagi soenguks vormida, asjatu tegevus, kui tööle jõuan on juuksed ikka ludus vastu pead:( Mida soovitate oma toodete valikust? Eriti ei taha sünteetilistele värvidele ja blondeerimisele üle minna. Minu soov oleks siis saada paar tooni heledamaid juukseid või vasksemaid, oranzikamaid. Kas see on võimalik? Ette tänades!

Vastus:
Kui juuksed on lühikesed ja soov on saada vasksemat tulemust, siis peaks kindlasti vähendama henna peashoidmise aega, st hoida peas mitte rohkem kui üks tund. Samuti võiks katsetada läikehennaga - segada henna keefiri või jogurtiga ja hoida peas 1-1,5 tundi. Võib võtta prooviks ka Rajastani juuksehennat. Kohevuse saamiseks võib proovida shikakaid. Kas maskina või siis vahel sellega pestes. Võib lisada natuke shikakaid ka hennasse - kuuma veega pastaks ja vahetult enne hennatamist shikakai henna sisse segada. Ka amla-jogurti mask annab kohevust natuke tagasi.
Maarja-Liis 2013-07-26 14:56:35

Tere Küsiksin, mida soovitaksite olukorras, kus olen juukseid juba pea 9 kuud värvinud BAQ hennaga - esimene kord Jamilaga, seejärel Rajastaniga. Juba umbes pool aastat sellest olen värvinud ainult väljakasvu, aga eks värvides saab ikka ka alumine juuste osa hennaga kokku, seega on mul tunne, et vaikselt muutub ikkagi kogu pea tumedamaks. Oma juuksetoon on see nn dishwater blonde, mis lapsena oli ilus vaskpunane, aga on vanusega punase tooni kaotanud. Kas juuste tumedamaks muutumise protsessi peatamiseks/aeglustamiseks oleks sobivam kasutada ikka Rajastani BAQ-i, aga hoida peal vähem aega (praegu olen kolme tunni ringis hoidnud)? Või võiksin ma vahetada värvi Rajastani juuste henna vastu? Variant oleks kindlasti ka sennaga segamine, aga kuna ma pean praegu varuma hennat suurema koguse, et Eestist pikemalt ära olles oleks võimalik pead värvida, siis ma väga ei tahaks kohvri kaalu silmaspidades kahe erineva pulbriga värvida.

Vastus:
Henna kumulatsiooni vähemaks saada on üsna keeruline. Kõige lihtsam variant on blondeerida sisse salke. Seda eeldusel, et varem ei ole kasutatud indigot ning on hea usaldusväärne juuksur, kes seda teha oskab. Tihe peenike salk annab tulemuseks heledama üldmulje. Mõned segavad henna sisse mett ja ütlevad, et tulemus jääb erksam ja heledam. Võib vahetada ka BAQ henna juuksehenna vastu ja ilmselt peaks vähendama ka pealhoidmisaega. Kindlasti tuleb jääda edaspidi ainult juurte ja väljakasvu värvimise juurde. Kui tulemuseks soovite saada vasksemat, siis üks variant on segada hennat jogurti või keefiriga. Tulemus on vasksem ja kumulatsioon väheneb tuntavalt.
Ülle 2013-05-01 13:16:22

Tere, kas juukseõili Unique sobib ka blondeeritud juustele? Teiste õlide puhul on kirjas, et ei sobi aga selle puhul mitte.

Vastus:
Kui blondid juuksed on? Kas need on värvitud/blondeeritud või on loomulik blond? Kui on loomulik blond, siis on Unique 22 hea valik. Kui on värvitud/blondeeritud, siis me soovitaksime pigem amla juukseõli. Unique 22 on segu-leotisõli ning seal on sees taimi (turmerik näiteks), mis võivad juuksetooni muuta. Me ei ole saanud tagasisidet, et see nii oleks, aga teoreetiliselt on võimalus olemas ning blondeeritud juuksed on üsna keeruline materjal.
zanna 2013-04-26 12:20:19

Tere! Hakkasin juukseid värvima umbes kuu aega tagasi Loodusperepoest ostetud Henna Plus kastanipruuniks. Eelnevalt värvisin salongis juukseid, kuna viimase kahe aasta jooksul on juukseid hullusti välja langenud (juukesd näevad välja väga haiged ja on poole õhemad) otsustasin hakata värvima hennga. Kuna Henna Plus värviga ei saanud ma soovitud tooni, tuli selline pruunikas-porgandi värvi. Tahaks tumedat pruuni, ja läikega juukseid. Kuidas, millist ja mis vahekorras ma peaksin kasutama hennat ja indigot ja kas amlat peaks ka lisama? Tänades!

Vastus:
Me ei oska HennaPlusi tooteid kommenteerida, kuna me pole neid kunagi kasutanud. Tooni valimise osas - palun uurige seda värvitabelit ja saatke mulle tende toonide lingid, mis meeldisid. http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html Tumepruuni jaoks peaks vaatama ridu 'Reddish Brown' ja 'Darker Brown'. Kindlasti klõpsake link lahti, siis on näha parem pilt ning sageli on ka 'enne' ja 'pärast' pildid.
Birgit 2013-04-16 17:10:53

Tere!Mul on loomuliku lokiga blondid juuksed (hetkel poevärviga värvitud-blondeeritud (?) juba aastaid, aga ka loomulik toon on heleblond). Tellisin Teie e-poest lootosepulbri maski tegemiseks. Kõik muidugi ikka omal riisikol ja harjakorjetesti plaanin ka teha, aga huvi pärast: kas on mingit tagasisidet värvitud blondidelt, kes seda maski teinud, et kuidas juustele mõjunud,kas on absoluutselt alati ikka kollastava toimega? Ja kas võiksin lisaks veele või vee asemel proovida nt kookosõliga segamist? Ja kas lokile ka kuidagi negatiivset mõju võib omada?

Vastus:
Oleme saanud kahelt, peaaegu pabervalgeks blondeeritud juustega inimeselt infot, et lootos on muutnud juuste tooni pisut beežikamaks. Ja mitte kollakasbeežiks, vaid pigem liivakarva beežiks. Täiesti pigmendivaba juukse puhul on mingi toonimuutus paratamatu. Kindlasti segage pulber veega, nagu pakil kirjas. Õlidega me katsetanud ei ole, aga neid võiks eraldi kasutada. Lokkis juuste struktuuri muutustest pole teada antud ning ma ei ole seda ka oma juuste puhul täheldanud.
Radha 2013-04-16 08:21:07

Tere Olen värvinud enda juukseid poest ostetud iraani basma ja hennaga, aga mingit erilist tulemust pole.Kui siis natuke intensiivsem toon.Mu enda juuksed on tumepruunid,natuke üle õlgade ja tugeva lokiga.Sooviksin värvida juukseid nii punakaks kui võimalik.Lugesin, et henna rikub lokki, seda kindlasti ei soovi.Kui palju ja mida täpsemalt(henna ja amla?)peaksin teilt tellima ja mis vahekorras panema?Juhul kui tahan tumedamaks tagasi,siis lihtsalt värvin indigoga üle?Ja kas saan niimoodi ka kulme värvida?(poe basmaga olen värvinud,kuid see tuleb kiiresti maha).Tänan

Vastus:
Henna võib lokki vähemaks võtta küll. Samas ei tea ma ühtegi juhtu, kus tugev lokk henna kasutamise pärast suisa kadunud oleks. Minu oma osaline lokk on vaatamata väga pikaajalisele hennatamisele alles, kuid loki struktuur on pisut muutunud. Taltsamaks, ütleme nii. Tumepruune juukseid punaseks paraku ei saa, saab lihtsalt ilusa punakaspruuni tooni. Päris oma tooni tagasi saada ülevärvimistega ilmselt ei saa, selle peab ikkagi välja kasvatama. Väga harva lihtsalt juhtub nii, et värvisegu oma tooniga täpselt klapib. Vaadake tooniotsingute osas korraks seda tabelit: http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html paremalt teine ja kolmas veerg - punakaspruun ja tumepruun. Kui sealt midagi meeldib, siis saatke mulle link ja vaatame, mis edasi saab. Muidu lihtsalt punakama tooni saamiseks piisab ainult hennast. Kulmude värvimisest olen kirjutanud siin: http://hennaleht.wordpress.com/2012/03/26/henna-kulmudele/
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9