et en ru fi

Küsimused ja kommentaarid


Siit saate saata meile küsimusi ja kommentaare hennaserai.com poe ja kaupade kohta.

Teie nimi:
Teie e-post:
Sõnum:
 
Kaire kungla 2014-06-11 08:04:17

soetasin aaloe maagilise juukseõli. Enne kasutamist tuleb soojendada. küsimus- kas võin kogu pudeli pista kuuma vette ja siis vajalik kogus sooja võtta või peaks võtma kohe vajaliku koguse ja selle soojendama. Kui viimane variant, siis teie soovitus kuidas seda tehniliselt teha? Tänud!

Vastus:
Võib pista terve pudeli kuumaveetassi, soojendada ning kasutada. Nii oleme me seni teinud ja nii tootja soovitas. Väidetavalt ei ole korduvsoojendamine probleem. Ainult peab arvestama, et silt muutub pikapeale loetamatuks, sest paber ei ole veekindel.
Annela 2014-04-14 18:34:32

Tere. Mu loomulik juuksevärv on tumepruun. Tahaksin teada, et kas mul oleks võimalik kuidagi saavutada sellist oranzikamat tooni, mitte liiga erksat, vaid pigem sellist vahepealset. Tänud ette!

Vastus:
Meil on väga raske meilitsi soovitusi anda, kuna me ei näe täpselt, milline on Teie omatoon. Inimeste arusaam tumepruunist võib olla väga erinev. :) Sama keeruline on meili kaudu kokku leppida, milline on vahepealne, mitte väga erk oranž. Taimedega ei saa juukseid omatoonist heledamaks, seega on Teil võimalik saada juustele oranžikas läige kui näiteks segate henna keefiri või jogurtiga. Kui Te olete Tallinnas, siis me soovitaksime Teil minna Kamibi salongi konsultatsioonile (www.kamibi.com). Kamibi kasutab meie tooteid. Nad näevad Teie juukseid ning oskavad siis paremini soovitada, mida ja kuidas kasutada.
Berit 2014-02-24 11:21:54

Tere! Lugu selline, et olen nüüd umbes kaks aastat värvinud juukseid puhta hennaga (saavutatud on selline sügavpunane toon), aga nüüd tahaksin pigem lihtsalt brünetiks saada. Punapea-tuhin tundub selleks korraks möödas olevat :) Seega olekski küsimus, missugune indigo ja henna vahekord oleks selleks kõige sobivam, et saada juuksed nö sellelt pinnalt tumepruuniks?Missuguseid kaubamärke oma valikust oskaksite soovitada? Tänades ja tervitades, Berit

Vastus:
Henna-indigo erinevaid variante näeb siit: http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html Vaadake veerge 'Reddish brown' ja 'Darker brown'. Üldiselt on nii, et mida rohkem indigot, seda tumedam pruun. Võtke mingi BAQ henna ja indigo. Kui soovite, et pruun oleks natuke külmem, siis võtke ka amlat. Amlat tuleks siis kasutada hennas hapustaja asemel (100g henna kohta 1 spl amlat ning lisada ainult keedetud leige vesi). Igaks juhuks hoiatame, et kui brünett ei meeldi või ühel hetkel ära tüütab, siis tuleb see välja kasvatada. Värvieemalduse või -pesuga taimi juustest kätte ei saa ning tumedalt toonilt heledamaks minek on väga aeganõudev. Tumedaks värvitud juuksed tuleb lihtsalt välja kasvatada.
Laura 2014-02-08 23:35:44

Tere! Mul on hetkel tumepruunid värvitud juuksed. Tahaksin proovida neid looduslikult värvida ja saada värvitooniks shokolaadi pruun või midagi loomulikumat. Poevärvid jäävad suhteliselt võltsid. Mida ja mis koguses ma ostma peaksin? Esimest korda prooviksin hennat.

Vastus:
Taimedega värvimisel oleneb väga palju juuste oma toonist ning pruuni puhul henna ja indigo vahekorrast. Šokolaadpruuni võimalikkus oleneb sellest, mis toon teil praegu peas on, st milline on omatoon ja omatooni domineeriv pigment. Nii et kirja teel on väga keeruline nõu anda. Kui Te olete Tallinnas, siis ma soovitaksime minna Kamibi salongi konsultatsioonile (www.kamibi.com). Nemad kasutavad meie tooteid ning neil on Eesti salongidest kõige pikaajalisem kogemus taimsete värvide kasutamisel. Kohapeal saavad nad palju paremini hinnata juuste seisundit ning anda täpsemaid soovitusi kui meie meili teel teha saame.
Teele 2014-01-12 16:46:48

Tere! Kuidas on olnud tagasiside Jamila 2013 henna kohta? :) Ma kasutasin algselt Caliana hennat, mis andis juustele suurepärase kirka punase värvi, kuid kuna selle 'parim enne' on möödas, siis proovisin ka Jamila BAQ hennat, see jälle andis rohkem oranzika tooni. Mõtlesin nüüd proovida seda 2013 Jamilat, et ehk annab seegi selle punase tooni :)

Vastus:
Jamila 2013 on üsna tavapärane Jamila. Natukene teistsugune on pasta tekstuur, pisut elastsem ja kiudjam kui tavaliselt. Tooni osas pole me ise märganud ega ole ka seda kasutanud kliendid teada andnud, et oleks tavapärasest Jamilast erinevaid tulemusi. Kui Caliana Teile sobis, siis ei peaks pelgama ametliku 'parim enne' tähtaja möödumist. Ka Caliana oli Jamila istanduste korje, aga pärines väga heast aastakäigust (see on natuke sarnane viinamarjade saagile, et iga aastakäik ja korje on erinev). Kuna Caliana on hermeetiliselt pakendatud ja hästi hoiustatud, siis on selle tegelik kvaliteetne realiseerimisaeg, enne kui kvaliteedi muutust näiteks nahamaalingutel näha on, vähemalt aasta-poolteist üle nn ametliku realiseerimisaja.
Evelyna 2014-01-02 20:55:08

Ostsin Jamila hennapulbrit, kuna on halli ja on ka värvitud ja kevadel tehti keemilist - rikuti ära - Nüüd on juuks kosunud ja ma ei taha enam selle keemiaga enam rikkuda. Kas peaks enne hennaga värvimist juukseid pesema? Täna panin pulbri käima - sidruni-ja apelsini mahlaga. (pea nahk on rasune ja nõua üle päeva pesemist. EHK henna aitab peanaha korda saada.- (PS - kaalusin küll ka indigot lisada... aga tahtsin särtsakamat)

Vastus:
Enne hennatamist võiksid juuksed olla puhtad ja kuivad. Mida puhtamad juuksed, seda paremini võtavad need värvi sisse ja seda parem on tulemus. Henna tasakaalustab peanahka, aga ei muuda seda siiski märgatavalt kuivemaks. Te võiksite prooovida henna jaoks kasutada amlat hapu asemel (1spl amlat 100g henna kohta ning siis on vaja lisada ainult keedetud leiget vett, amla annab happelisuse). Teine variant on kasutada vahel shikakai maske, need mõjuvad peanaha rasueritusele tasakaalustavalt. Võib proovida ka shikakai segamist hennapasta sisse (1-2spl 100g henna kohta).
Silva 2013-12-21 18:03:20

Tere. Värvin juukseid tumepruuniks,esimeses etapis siis hennaga ja peale indigoga.Kõik ok aga kas on mingi vahend ,millega peale pesu juukseid loputada,et nad ei määriks kaela ja riideid ? Mis värvi kinnitaks? Kas on see henna või indigo vastu allergiline reaktsioon,kui peale värvimist peanahk sügeleb esimese peapesuni ? Kas võib siis üldse pulbreid kasutada? Aitäh.

Vastus:
Kas värv jääb nö juustest välja jooksma? Seda on vahel juhtunud hennaga, et peale värvimmist veel paar pesu võib viimane loputusvesi vaskne olla, aga henndigo puhul me seda varem kohanud-kuulnud ei ole. Sügelemise osas on sageli välja tulnud seos sellega, et juuksed kas ei saa pastast puhtaks (vajadusel loputada välja palsamiga ja alles siis pesta) või on ka henna segatud puhta sidrunimahlaga ning see on peanahale liig.
Liisi 2013-12-04 14:01:20

Tere! Minu juuksed on väga Väga õhukesed, pulksirged ja kuivad, kuid peanahk on väga rasune (vähemalt ma eeldan, et on rasune, kuna juuksed lähevad juba päeva lõpuks "mustaks"). Olen nüüd olnud kemikaalivaba ligi aasta ja tekstuur on muutunud paremaks, aga probleemsed on juuksed ikka. Soovin proovida loodusliku šampooni asemel teie mõnd puhastavat pulbrit, mida saaks ehk ka kuivšampoonina kasutada. Hetkel kasutan kuivšampoonina maisitärklist segatuna kakaopulbriga (viimast lisan, kuna juuksevärk on mul tume) - toimib, aga ise kardan, et äkki on tärklisel pika peale mingi negatiivne mõju. Teil on aga pakkumises nii palju erinevaid puhastavaid taimepulbreid, et raske on kuskilt alustada. Mida soovitate teie?

Vastus:
Kuivšampooniks sobib Hennaserai kaupade valikust ainult multani mitti, mis on peen vulkaanilise savi pulber. Pulber on küll hele, aga kasutajate kinnitusel ei jää ka tumedatel juustel näha. Kasutada tuleb seda nii, nagu kuivšampooni ikka. Võiksite äkki proovida ka shikakai pulbrit pesemiseks? Seda on mitmed kasutajad kiitnud just selle pärast, et mõjub peanahka tasakaalustavalt ja ei kuivata juukseid.
Helena 2013-11-19 23:00:50

Mis saab siis kui juuksed on eelnevalt blondeeritud? Kas jaab heledam ginger? Porgandivarvi? Sooviksin just sellist saravat helepunast :) Aitah!

Vastus:
Tulemus oleneb väga palju oma juuksest. Mõni juus kumuleerub väga kiiresti st korjab hennapigmendi juuksesse ja muutub tumedaks. Mõni tahab väga mitut värvimist, enne kui värvi pidama hakkab, sest värv jääb üsna pikka aega kehvalt sisse ja kipub välja kuluma. Lõpptulemus oleneb ka sellest, mis hennat kasutada ja kui kaua seda peas hoida. Kuna me ei tea, milline on Teie oma juus ja milline on Teie arvates 'särav punane', siis on meil niimoodi väga keeruline midagi täpsemalt soovitada.
Teele 2013-10-22 10:05:39

Tere, kas henna Calianat ja Jamilat võib ka kokku segada? Kas see muudab ka lõpptulemust kui ma eelneval korral värvisin ainult Cailanaga? Aitäh!

Vastus:
Ei muuda. Nii Jamila kui ka Caliana on ühe ja sama tootja hennad, pärit samadest piirkondadest, lihtsalt korjed on erinevatest aegadest. Caliana on Jamila tootja 2010. aasta suvekorje ja meie praegune Jamila on 2012. aasta suvekorje. Mõlemad on võrdselt head hennad ning nende kokkusegamine tulemust ei mõjuta.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8