et en ru fi

Küsimused ja kommentaarid


Siit saate saata meile küsimusi ja kommentaare hennaserai.com poe ja kaupade kohta.

Teie nimi:
Teie e-post:
Sõnum:
 
maie 2015-05-01 14:58:50

Kuidas saada hennaga maasikablondi värvi?

Vastus:
Maasikablondi tooni saab juustele, mis on heledad (maksimaalselt keskmine blond) või heledaks värvitud. Täpsemalt pakkumiseks peaksime me Teie juukseid enne nägema. Võime oletada nii, et ehk võiksite segada 1 osa hennat ja 3 või 4 osa sennat ning hoida peal 30 minutit. Aga ilma juukseid nägemata on väga raske kindlalt tomivat segu välja pakkuda.
Ingrit 2015-04-28 19:05:58

Soov hakata värvima hennaga, uurusin värvikaarti ja leidsin sobivad tooted: Jamila BAQ henna ja indigo. Soovin, et pruun oleks natuke külmem, siis võtan ka amlat. Sain aru,et Amlat tuleks siis kasutada hennas hapustaja asemel (100g henna kohta 1 spl amlat ning lisada ainult keedetud leige vesi). Kuid kui palju vett peab pulbrisegu kohta panema, n 100g pulbrit mitu ml vett? Kui Amlat kasutan siis muid happeid pole vaja? Kui kaua peab veega segatud segu seisma enne värvimist? Kas segu võib liiga kaua seistes nn hapuks minna? Mida kasutada juuksejoone naha parkumise vastu, kas üldse midagi? Kui kaua henna-indigo segu peaks peas hoidma? Mida võiks väljaloputamisel kasutada? Tervitustega, Ingrit

Vastus:
Amla läheb hennasse hapustajaks. 1 spl amlat 100g henna kohta ning leige keedetud vesi ca 230-300ml. Vedeliku kogus erineb korjeti, nii et tuleb vaadata segades tunde järgi. Valmis pasta võiks olla 20% hapukoore paksune. Muid happeid pole vaja. Segu peaks seisma 10-12 tundi. Paki peal me soovitame hoida üleöö toasoojas, tavaliselt sellest piisab. Segu ei lähe kauem seistes hapumaks kui see juba on. Küll aga võib pasta päevadeks toasooja unustades halvemini värvida, sest värv oksüdeerub. Juuksepiirile võib kanda mingit rasvasemat kreemi, aga siis jälgida, et juuksed kreemiseks ei saaks, muidu jääb juuksepiir ebaühtlane. Kui pasta värvib ka nahka, siis 1:2 henna-indigo segu puhul kaob see 1-2 peapesu ja kergema koorimise järel ära. Millises vahekorras võiksid olla henna ja indigo (tavaliselt 1 osa hennat ja 2 osa indigot) ning kui kaua värvi peas hoida, see sõltub omatoonist ja pigmendist. Enamasti piisab tunnist, aga võib olla peaks hoidma kauem. Pasta väljaloputamiseks piisab rohkest veest. Loputada tuleks pea alaspidi, siis ei voola pasta mööda keha alla. Kui pasta on välja loputatud, siis peske juuksed läbi, nii nagu seda tavaliselt teete.
signe leola 2015-04-06 19:30:52

Tere! Tahaksin hakata hennaga värvima.Kui pikad juuksed (peaaegu poole selga,aga õhukesed) siis kui palju pulbrit peaks ostma ja kuidas see värvimine üldse käib? signe

Vastus:
Värvimise osas lugege palun alustuseks seda teksti: http://www.hennaforhair.com/freebooks/henna_estonia.pdf Pulbri kulu osas võiks 200g olla piisav. Kui värvite puhta hennaga, siis saab kõik pasta ülejäägid panna sügavkülma ning neid järgmisel korral ära kasutada. Ära viskama ei pea midagi. Kui plaanite niikuinii hennatada, siis võib väikese koguse brahmi pulbrit vabalt henna sisse segada. Saate nii värvi kui maski.
Merike 2015-02-25 17:04:30

Tere. Sooviks oma juukseid heledamaks paari tooni võrra värvida Oma juuksevärv on selline heledam pruun,natukene punakas. Missugust hennapulbrit peaksin kasutama?

Vastus:
Taimsed värvained ei tee juukseid heledamaks. Henna teeb juuksed punasemaks ning olenevalt pealhoidmise ajast ka mõningaselt tumedamaks. Blondeerivat hennat ei ole olemas. Ka senna ei tee juukseid heledamaks. Meie tootevalikus pole midagi sellist, mis võimaldaks juukseid oma toonist heledamaks saada. Selleks peaks ikkagi juuksurisse minema ning paluma professionaali abi. Kõik vahendid, mis lubavad oma toonist heledamat tulemust sisaldavad üldjuhul vesinikülihapendit, mis toimib omapigmenti eemaldavalt.
kaisi 2014-11-15 11:18:09

Kas Eestist on võimalik saada Indigo hennat ?

Vastus:
Sellist asja nagu 'indigo henna' ei ole olemas. On henna - lawsonia inermis, meie poes saadaval hetkel ainult Jamila, kuid detsembri alguses tuleb veel kolm hennat juurde. Henna värvib naha pruuniks ja juuksed punaseks. Indigo on meil värvindigopõõsa - indigoferata tinctori - osaliselt fermenteeritud lehtedest tehtud pulber. See ei ole henna, kuid kasutades indigot koos hennaga on võimalik värvida juukseid erinevates variantides punakaspruunist mustjaspruunini. Nahale see indigo ei jää ning nahamaalinguteks seda kasutada ei saa. Ainult indigo kasutamine annab heledatele juustele hallikas-sinaka kerge roheka nüansiga tooni.
Piia 2014-10-20 11:03:54

Tere. mõtlesin ka hennaga juukseid värvima hakata. Siiani olen poevärvidega värvinud ja nüüd on mul enda värvi välja kasvanud mingi 3 cm, see on selline tavaline kartul :) ja ülejäänud on tumepruun. Kui soovin ka tumedamat pruuni sellise vaskse läikega, mida ma kokku segama pean ja kui palju (mitu g?) Kuna mul juuksed suht kuivad, kas peaksin veel mõnda õli sisse segama? Aitäh.

Vastus:
Väga raske on juukseid nägemata midagi täpsemalt öelda. Inimeste värvitaju on väga erinev ning 'tavaline kartul' ja 'tumepruun' ei tarvitse erinevate inimeste jaoks tähendada sama asja. Kui olete Tallinnas, siis minge Kamibi salongi konsultatsioonile (www.kamibi.com). Nemad näevad juukseid ja oskavad siis nõu anda, mida ja kuidas segada. Meie võime pakkuda vaid väga umbes, et ilmselt tuleks segada kas henna ja indigo pooleks või 1 osa hennat ja 2 osa indigot. Pulbrite kogus oleneb juuste pikkusest ja paksusest. Õlide lisamine takistab henna kinnitumist juustesse, nii et juuste õlitamine võiks olla täiesti eraldi protseduur ning seda võib tegelikult teha regulaarselt, kord nädalas.
Ylle 2014-09-14 22:04:10

Tere.värvisin juukseid esimest korda henna ja indigo seguga.värv jäi juustele ilus kuldne pruun,hoidsin peas 30 minutit,sest rohkem ei julgenud esialgu. Probleem selles, et väljakasvanud juustele pole värv peale peaaegu üldse jäänud.milles võib probleem olla?tahaks ühtlast juuksevärvi.

Vastus:
Me ei oska ilma Teie juukseid nägemata täpsemalt nõu anda. Ma ei tea, mis Teie omatoon on, milline on värvitud osa, kui suur on toonide vahe jms. Arvatavalt võib probleem olla selles, et toonierinevus on üsna märgatav ning eelnevalt värvitud juus on heledam ning töödeldud. Varem värvitud juus võtab sageli paremini värvi sisse ning kindlasti on värvi imendumine erinev sünteetiliselt töötlemata juustega. Kui elate Tallinnas või Tallinna lähedal, siis soovitame minna Kamibisse konsultatsioonile (Sõpruse pst 2A).
Liisi 2014-08-28 01:23:01

Tere. Olen kaks aastat oma juukseid hennaga värvinud (tegelikult kauem, aga ma lõikasin nad maha) ja see värv on mind ära tüüdanud. Ma tahaks oma vasevärvi oranšide juuste asemel midagi tavalisemat. Ma olen kasutanud Neha Herbal Mehandi pulbrit. Eelmine suvi üritasin tavalise püsivärviga värvida, proovisalk jäi ilus, aga pâhe ei jäänud midagi. Kas ma võin blondeerida, kas see toimib? Kas on saada hennat mis mu juuksed nt pruuniks värviks?

Vastus:
Jah, hennat on võimalik küll mingil määral juustest vähemaks blondeerida. Nagu blondeerimise puhul ikka eemaldatakse kõigepealt juuste omapigment ning seejärel hennatanniinhape, nii palju kui võimalik. Reeglina ei saa hennat juustest täiesti kätte, mingi rohkem või vähem oranžikas toon jääb näha ning heledamatest toonidest läbi kumama. Hennat saab ka alati sünteetikaga üle värvida, kas sama tooni või tumedamaks. Heledamaks värvimine on väga keerukas. Kui Te kasutasite Neha suures pakis müüdavat hennat, siis see ei ole puhas henna. Kui Te pakki uurite, siis on seal kirjas koostisainete loetelu, mis on kaunis pikk. Erinevad koostisained võivad mõjutada blondeerimise või ülevärvimise tulemusi. Juuksed saab pruuniks henna ja indigo seguga. Aga selle segu kasuks otsustamisel peab arvestama, et indigo tuleb juustest veel raskemini välja kui henna. Kui juuksevärvis on indigo, siis on blondeerimisel väga suur tõenäosus, et juuksed lähevad roheliseks. Toon võib varieeruda rohekas-hallist salatiroheliseni. Väga-väga harva on esinenud juhtumeid, kus taimsed pigmendid juustest ilusti välja tulevad.
Kristel 2014-08-27 17:51:02

Tere. Kas henna tattoo tegemisel kasutatakse neid samu pulbreid mis kasut. Juuste värvimiseks.

Vastus:
BAQ henna ehk Body Art Quality henna on kõrge värvisisaldusega ning väga puhtaks sõelutud pulber, mis mõeldud eeskätt kehamaalinguteks. Aga BAQ hennaga saab ka juukseid väga edukalt värvida. Juuksehenna värvisisaldus madalam ning pulber on natuke vähem peen. Juuksehennaga ei tule maalingud väga hästi välja. Nii et henna tattoo tegemiseks soovitame kindlasti kasutada mõnda BAQ hennat. Meie poes on müügil Jamila, Caliana ja Rajastani BAQ henna.
Cathy 2014-07-30 20:08:58

Tere, tahtsin uurida kas tartus on salonge mis värviks hennaga juukseid? Ettetänades Cathy

Vastus:
Tartus on mõned juuksurid, kes kas värvivad salongides või tulevad koju. Kirjutage meile palun meilile, anname kontaktid.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7