et en ru fi

Küsimused ja kommentaarid


Siit saate saata meile küsimusi ja kommentaare hennaserai.com poe ja kaupade kohta.

Teie nimi:
Teie e-post:
Sõnum:
 
kadri 2015-11-11 18:26:05

Tere! Loen teie tootekirjeldustest, et enamuse juuksehooldustoodete juurde on kirjutatud, et ei sobi või ei pruugi sobida heledatele või blondeeritud juustele. Mul on küsimus, et miks ei sobi ja mis siis juhtub blondeeritud juustega, kui neid tooteid kasutada?

Vastus:
Probleem blondeeritud juustega on see, et neis on kas väga vähe pigmenti ja see on hele (heledamaks värvitud juuksed) või pigment sootuks puudub (tugev blondeerimine). Samuti on blondeeritud juuksed sageli poorsed ja töötlemisel on juuste pind on kahjustatud. Seetõttu kipuvad juuksed kõike endasse imema ning pigmendi puudumise tõttu on igasugused värvimisprotsessid teinekord ettearvamatud. Enamus taimi sisaldab rohkem või vähemal määral erinevaid parkaineid, mis kinnituvad kas juuksekarva pinnale või imenduvad rohkemal või vähemal määral juuksekarva sisse. Kui omapigment puudub, siis on juustesse imenduvad parkained väga näha ning need võivad rikkuda ka blondi üldpilti. Kuna juus on poorne ja taimsed pigmendid oma loomult väga püsivad, siis on neid juustest kas väga raske või täiesti võimatu välja saada. Sennas olev krüsofaanhape kipub reageerima ka juustesse ladestunud ainetega, mis võivad olla vees (vask, raud) ning siis on tulemuseks soolad, mida on väga raske juustest välja saada. Üks leebematoimelisemaid pulbreid, mida me julgeme blondeeritud juustele soovitada, on lootos. Aga pabervalgeks töödeldud juuste puhul on teada, et ka see on andnud väikese toonimuutuse, juustele tekkis beežikas nüanss. Blondidele juustele soovitame pigem juukseõlisid.
Cat 2015-10-29 10:40:46

Tere, olen hennaga oma juukseid punaseks värvinud juba aastaid, aga oleks soov musta proovida vahelduseks. Kas hennaga värvitud juustele indigot lisades saab musta? Või peab värvimisel neid kahte segama? Ning kas Indigo kinnitub juukse struktuuri nagu henna? Või kulub see maha?

Vastus:
Taimsete värvide kasutamisel peab tumedamaks värvimise hoolikalt läbi mõtlema. Seda ei saa päris niisama vahelduseks teha. Taimseid parkaineid on väga raske juustest välja saada ning hilisem juuste heledamaks saamine on aeganõudev ning aeglane. Indigoga peab arvestama ka seda, et hiljem ei saa juukseid sünteetikaga heledamaks toonida. On väga suur tõenäosus, et juuksed muutuvad roheliseks. Indigo pigment on sinine ja blondeerivad protsessid kollase pigmendi põhised - tulemus on täiesti loogiliselt roheline. Mustaks saamiseks tuleb teha kaheastmeline värvimine - esmalt henna (2 tundi) ja siis kohe peale henna väljapesu indigo (1-2 tundi). Indigo võib kuluda vähemaks, see on individuaalne ja oleneb juustest, aga päris välja see juustest ei kao.
jaana 2015-09-30 19:51:40

Tere, ma sooviksin oma juuskeid värvida selliseks mõnusaks oranžiks, mis tunduks nagu enam vähem loomulik juuksevärv. Enda juuksed on hetkel oranžiks värvitud.

Vastus:
Tulemus sõltub sellest, milline on Teie omatoon. Taimedega omatoonist heledamaks juukseid värvida ei saa. Mõnusa oranži võiks anda kas henna keefiriga, henna-senna segu (kas henna-senna pooleks või 1 osa hennat ja 2 osa sennat) või ehk siis ka henna-senna segu keefiri sisse.
Heli 2015-09-19 19:43:52

Tere, kas on mõeldav, et hennaga värvitud juustesse teha keemilised lokid ? Milliste ohtudega peaks arvestama ja millal võiks uuesti hennaga üle värvida? terv.H.

Vastus:
Värskelt hennatatud juuksed ei taha väga hästi keemilist lokki sisse võtta. Need kas ei jää üldse või jäävad nõrgalt ja lähevad rutem välja. Veidi oleneb ka juustest. Teame ka juhtumeid, kus hennatamine lokkide tegemist üldse ei mõjuta. Kui soovite katsetada, siis soovitame teha lokid siiski enne uut hennatamist. Sobiv aeg võiks olla üks nädal enne hennatamist. Kui olete Tallinnas, siis soovitame konsulteerida ka Kamibi salongis (www.kamibi.com).
Lilli 2015-09-15 16:05:56

Soovin värvida oma juuksed hennaga tumepruuniks ja palun natuke selgitust. Enda toon on ka tumedam pruun, halli sees. Valisin Jamila BAQ henna ja indigo. Vahekord siis 1/3 henna ja 2/3 indigot. Amlat 1 spl 100g kohta. Soovin jahedamat tooni. Millal segatakse sisse indigo. Henna peab seisma öö toasoojuses. Kas indigo siis vahetult enne värvimist?

Vastus:
Vahekord 1:3 henna-indigo on tumepruuni saamiseks sobilik. 100g henna kohta pange 1 spl amlat ja siis laske see segu üleöö seista. Õhtul, kui henna valmis segate, peske juuksed ära, aga ärge kasutage palsamit (kui te seda muidu teete). Hommikul võtke veel üks spl amlat, segage see kuuma veega ja jätke jahtuma. Katsete põhjal tundub, et kuum vesi võtab amlas mingi parkaine paremini lahti ja see võtab henna punast vähemaks. Segage indigo keedetud leige veega pastaks. Lisage kuuma veega segatud amla ja leige veega segatud indigo hennale. Segage VÄGA korralikult läbi. Kandke pasta kuivadesse puhastesse juustesse. Kindad kindlasti kätte! Alustuseks võiks pastat peas hoida kaks tundi. Kui liiga tumedaks minemist ei pelga ja jaksate hoida, siis võib ka kauem. Kuna segus on palju indigot, siis võib vahetult peale väljapesu juustes olla natuke rohekat tooni. See on normaalne, see on oksüdeerumata indigo ning 24-48 tunni jooksul kaob rohekas toon täiesti. Mõistlik oleks kokku segada ainult üheks toonimiseks vajalik kogus, sest 1:3 henndigo on liiga indigorohke ning see pasta sügavkülmutamist üle ei ela. Kui olete Tallinnas, siis võiksite soovi korral minna ka Kamibi salongi (www.kamibi.com) konsultatsioonile. Nemad kasutavad meie tooteid juba viis aastat ning neil on Eestis arvatavasti kõige rohkem kogemusi taimsete värvidega värvimisel.
Aleks 2015-09-03 16:36:51

Kas see hapu vedelik, millega hennat ja sennat segada, võib olla ka näiteks lahjendatud õunaäädikas?

Vastus:
Juuste jaoks võib õunaäädikat kasutada küll. Nahamaalingute hennapasta tegemisel soovitame kasutada pigem sidrunimahla.
Katrin 2015-08-11 18:01:21

Tere. Millise hennaga värvides saab kõige punasemad juuksed? Ettetänades, Katrin

Vastus:
See oleneb väga palju juustest, aga meil on punasuse osas tulnud väga hea tagasiside just Sojati BAQ henna kohta.
Pirje 2015-07-27 09:16:28

Tere Sooviks teada mis moodi tuleb lahustada henna pulber koos selle vedelikuga kuna pulbrit on rohkem kui vedelikku Olen proovinud aga see koorub kõik maha. Henna sai kunagi ostetud Tuneesia. Lugupidamisega Pirje

Vastus:
Kuna me ei tea, mis hennast ja vedelikust on jutt, siis on meil väga keeruline nõu anda. Henna ja vedeliku suhe on mõningaselt varieeruv, erineva korje või tootja henna puhul võib see kõikuda isegi enam kui 50ml piires. Me tunneme põhjalikult Hennaserai hennasid, aga täiesti tundmatu henna osas, mida me isegi näinud pole (testimisest rääkimata), on raske midagi täpsemat öelda, millest võiks Teile abi olla.
Linda 2015-07-09 17:25:57

Tere! Olen siiamaani värvinud oma juukseid punaseks, halli tooni varjamiseks, poolpüsivärviga. Nüüd soovin hakata kasutama hennat, kuid uus värv ei pea tingimata olema punane. Mu enda loomulik juuksevärv on tavaline pruun nii nagu eestlastel ikka. Missugusest toonist pean ma alustma, et halle juuksejuuri värvida ning olemasolev punane värv uuest värvist oluliselt ei erineks. Kas tuleb kõne alla, et alustan juuksejuurte värvimist siiski punase hennaga ning kui terve pea on ajapikku juba hennapunane, siis värvin pruuniks? Tänuga, Linda

Vastus:
Veidi keeruline on pimesi nõu anda, sest me ei tea ei Teie oma tooni ega ka seda punast, mis praegu peas on. Inimeste arusaam värvidest on alati subjektiivne. Kui olete Tallinna inimene, siis parim võimalus on minna Kamibi salongi (www.kamibi.com) konsultatsioonile. Nad näevad Teie juukseid ja saate arutada, millist tooni Te kõige enam eelistaksite ning mis annaks olemasolevaga kombineerudes parima tulemuse. Kui olete Tartust, siis võime kokku saada ja me saame Teie juukseid nähes paremini kaasa mõelda ja aidata. Punasest pruuniks minna on lihtne. Kui puhas henna ei peaks olema ikkagi see, mis Teile meeldiks, siis tuleb henna ja indigo kokku segada. Pruuni punaseks saada, kui teha kohe henna ja indigo segu, on keerulisem, väljakasv jääb enam näha.
Maie 2015-05-20 13:31:10

Mu oma juuksed on helepruunid, natuke ka pleekinud ja otsad on punakaks värvitud.

Vastus:
Pruunile on maasikablondi saavutamine kaunis keeruline. Võib saavutada punaka läike, kas läikehenna või henna-senna seguga. Soovitame minna, kui olete Tallinna inimene, Kamibi salongi konsultatsioonile. Vt www.kamibi.com . Nemad näevad Teie juukseid ja oskavad siis olukorda ja võimalusi kõige paremini hinnata.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6