Brands

Rajastani henna BAQ 500 g

Delivery time: 1-3 päeva
Price:
29,10 €
Qty.: - +

India Rajastani piirkonna henna, puhas ja kõrge värvisisaldusega - 2,1% lavsooni. Sobib nii juuste värvimiseks kui ka nahale hennamaalingute tegemiseks. Muudab juuksed tugevaks, läikivaks, siidiseks ja terveks, katab hästi halli.

5 x 100 g

Henna - Lawsonia inermis

Rajastani BAQ henna teeb juuksed tugevaks, läikivaks, säravaks ja terveks. Kõrge värvisisalduse tõttu sobib see hästi ka hallide juuste värvimiseks.  BAQ – body art quality - tähendab, et see on väga puhas ja hästi läbi sõelutud hennapulber.  Paljudele juustele annab Rajastani henna eriliselt tugeva punase tooni, eriti peale läbikülmutamist. Seda võib kasutada keemiliselt töödeldud juustel. Peenest pulbrist tehtud pastat on kerge pähe kanda ning selle väljaloputamine ei ole probleem ka pikkadest juustest.

Kasutamine juustel:  Sega henna leige kergelt hapu vedelikuga pudrutaoliseks massiks, kata nõu pealt kilega ning jäta umbes 9 tunniks toasooja seisma. Seejärel lisa vedelikku, kuni henna on jogurtipaksune. Kanna juuksepiirile ja kõrvadele rasvast kreemi, pane kätte kindad. Kanna henna juustele kas pintsli või kätega, alustades kuklast. Masseeri juukseid ja peanahka, et henna ka peanahani ulatuks. Kata juuksed vannimütsi või toidukilega ning tõmba kõige peale soojendav müts või keera käterätik turbaniks. Aja möödudes loputa henna juustest välja, pese šampooniga ja lisa vajadusel palsamit. Juuste lõplik toon ilmneb 24-48 tunni möödudes. Läike saamiseks lisa hennapastale õli, kanna kinnastatud kätega juustele, hoia peal 15-60 min.

Kasutamine nahal: Sega henna sidrunimahlaga, lase pastal 6-8 tundi toasoojas seista. Lisa pastale natuke suhkrut ja mõni tilk lavendliõli. Sega väga korralikult läbi ja lase veel 2-3 tundi seista. Kanna henna eelnevalt kreemitamata kuivale ja puhtale nahale koonuse, J-pudeli või tikuga. Hoia pastat nahal nii kaua kui võimalik ning kaitse maalingut vee eest 24-48 tundi peale kuivanud pasta mahapudenemist.

Similar products

 

Henna from Rajastan, India. Body art quality, 5-times sifted.
Good choice for body-art.
It is easy to apply as paste and rinse out later, even from long hair. The paste is smooth and silky and has lovely texture.

Delivery time: 1-3 days
6,60 €

30 Triangles for Cones

Delivery time: 1-3 days
4,80 €

Natural powder of Indigofera tinctoria plant contains a blue dye that when used with henna will dye your hair in a range of colours from reddish brown to black. Add amla in henna-indigo mix and you will get cooler brown shades.

5 x 100 g

Delivery time: 1-3 days
29,10 €

Henna from state of Rajasthan for coloring hair. This henna is perfect for regular hair coloring to retain mild coppery tones with less color accumulation.

5 x 100 g

Delivery time: 1-3 days
26,40 €

Clear acrylic hand-shape for practicing henna-body art.

Delivery time: 1-3 päeva
9,90 €